Srebrny łańcuszek męski z krzyżykiem – jaka długość jest optymalnym wyborem?

Krótki srebrny łańcuszek męski z krzyżykiem, który idealnie przylega do ciała doskonale prezentuje się na co dzień. Tego typu biżuteria nie wymaga eleganckiego garnituru i krawata. Krótkie łańcuszki srebrne doskonale prezentować będą się również na plaży. Jeżeli chodzi o średnie łańcuszki to pasują one do koszuli i ulubionego t-shirtu. Pamiętać należy jednak o tym, że tego typu długość nie jest zbyt wygodna.

Moda na długie łańcuszki

W ostatnim czasie największym zainteresowaniem cieszą się długie łańcuszki srebrne, które doskonale nadają się do emblematów religijnych. Modny łańcuszek męski z krzyżykiem schowany pod koszulkę rewelacyjnie prezentować będzie się w każdej sytuacji. W ostatnim sezonie bardzo modne są również srebrne naszyjniki bez dodatkowych zawieszek. Dla miłośników ulicznego stylu najlepszym wyborem są dość grube łańcuszki. Srebrny łańcuszek z krzyżykiem męski powinien opadać lekko poniżej obojczyka. Godne polecenia są przede wszystkim delikatne i proste łańcuszki.

srebrny łańcuszek z krzyżem

Moda na splot singapur

W obecnym sezonie rekordy sprzedaży bije srebrny łańcuszek z krzyżykiem męski o splocie singapur dotstępny w sklepie Marko.pl. Tego typu łańcuszki do złudzenia przypominają strukturę DNA. Jeżeli chodzi o same ogniwa to wyglądem nawiązują one do klasycznego splotu pancerki. Srebrny łańcuszek męski z krzyżykiem o splocie singapur wyróżnia się ogniwami lekko skręconymi. Singapur to bardzo mocny i trwały splot, dzięki czemu bez problemu można na nim zawiesić nawet bardzo duży krzyżyk. Długość i grubość łańcuszka najlepiej dopasować do zawieszki. Dzięki charakterystycznemu skręceniu można zyskać przestrzenność. Jest to najlepsza alternatywa dla popularnych łańcuszków o splocie kłos. Producenci cały czas rozwijają swoją biżuterię, dlatego też co roku pojawiają się nowe typy splotów. Warto na bieżąco śledzić aktualne trendy.